پیگیری شفافیت مالی در شهرداری تهران

صدویازدهمین جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند سه‌شنبه ۲۰ آبان ماه به ریاست بهاره آروین و با حضور محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و نمایندگان معاونت مالی و اقتصاد شهری به صورت مجازی برگزار می‌شود.

در این جلسه گزارش‌های معاونت مالی و اقتصاد شهری درخصوص انجام تمام‌الکترونیکی کلیه معاملات شهرداری تهران شامل ارسال الکترونیکی اسناد معاملات، دریافت و بازگشایی تمام‌الکترونیکی پاکات، انجام آزمایشی یک مناقصه در منطقه ۲ و ارسال بخشنامه برای انجام الکترونیکی کلیه مناقصات در مناطق ۲۲ گانه و برنامه زمان‌بندی دقیق و مراحل مورد نیاز اجرای کامل مناقصات و مزایدات مناطق به‌صورت تمام‌الکترونیکی بررسی خواهد شد.

همچنین گزارش این معاونت در مورد ثبت باگردش قراردادها در واحدهای تابعه شهرداری تهران، رفع ایرادات مربوط به ثبت قراردادها و انتشار آنها روی وبسایت شفاف و انتشار حواله‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، ثبت و انتشار اطلاعات قراردادهای ملکی، انتشار برخط درآمد و هزینه ماهانه، ارائه پیش‌نویس آیین‌نامه راه اندازی بازار آنلاین تهاتر و گزارش اطلاعات پرداخت‌هایی که به صورت علی‌الحساب و به تفکیک ردیف‌های اعتباری در مناطق انجام شده و در سامانه جامع مالی ثبت شده است (برای شش‌ماهه اول سال جاری) از دیگر دستورات این جلسه است.

فایل PDF نامه صدویازدهمین جلسه (لغوشده)

فایل PDF نامه جلسه جایگزین

فایل PDF نامه تشکیل جلسه به صورت مجازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *