الزام شهرداری تهران به انجام الکترونیکی معاملات (دستور جلسه)

یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به انجام الکترونیکی و اعلان عمومی اطلاعات معاملات شهرداری» در تاریخ ۹۷/۲/۴ در صحن علنی شورای شهر به تصویب رسید و برای بررسی‌های تخصصی به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع شد. در جلسه روز سه‌شنبه مورخ ۹۷/۲/۱۸، این طرح در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بررسی قرار گرفت و برای اعمال اصلاحات و پیشنهادات ارایه شده در کمیسیون، به کمیته شفافیت ارجاع شد. فردا شنبه (۹۷/۲/۲۹) در بخش اول بیست‌وهفتمین جلسه کمیته شفافیت و شهر هوشمند که با حضور مسئولین ذیربط در معاونت مالی و اقتصادی و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار خواهد شد، این طرح مورد بررسی و اعمال نظر نهایی قرار گرفته تا انشاءالله در هفته آتی در صحن علنی شورا مورد طرح و تصویب قرار گیرد.

در دومین بخش از جلسه فردا، ارتقاء کیفیت اطلاعات ارایه شده در وبسایت شفاف و گسترش ضریب نفوذ سامانه قراردادها به تمام سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تهران در دستور کار کمیته شفافیت خواهد بود. در این بخش از  جلسه که با حضور مسئولین و راهبران دو سامانه جامع مالی و سامانه قراردادها برگزار خواهد شد، ابتدا اصلاحات لازم در سامانه قراردادها و نیز اتصال کامل دو سامانه جامع مالی و سامانه قراردادها به یکدیگر به منظور ارتقاء کیفیت اطلاعات ارایه شده در وبسایت شفاف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

در آخرین بخش از جلسه روز شنبه (۹۷/۲/۲۹) که با حضور سرکار خانم امیرحسینی، مدیرکل امور مجامع و شورای شرکت‌ها و سازمان‌های شهرداری تهران برگزار خواهد شد، وضعیت فعلی سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در انتشار اطلاعات قراردادهای بالای یک میلیارد تومان‌شان ‌در وبسایت‌ شفاف و نیز فازبندی راه‌اندازی کامل سامانه قراردادها و اتصال آن به سامانه جامع مالی در شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه شهرداری تهران مورد بحث قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *